Skompletuj swoje zamówienie:
1
Produkty
2
Twoje Dane
1
Krem - Urban Cream Complete
Krem - Urban Cream Complete × 1
-
+
129,00 
Kwota 129,00 
Wysyłka 19,00 
Łącznie 148,00  (zawiera 27,67  VAT)

Produkty
Ilość
Cena
1
Krem - Urban Cream Complete
-
+
129,00 

Kwota 129,00 
Wysyłka 19,00 
Łącznie 148,00  (zawiera 27,67  VAT)

Podaj Dane

Metoda Wysyłki

Płatność

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane.

 • Przekierujemy Cię na stronę wprowadzenia kodu BLIK.

  Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; więcej Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
  Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".
  Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
  Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności.
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce prywatności PayU

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

FAQ

Kosmetyki Be Moye to wszystko czego długo szukałam w kosmetykach. Zawierają maksymalne stężenie składników aktywnych, czyli nawet trzy razy więcej niż w przeciętnych kremach. Poczujesz ich działanie już od pierwszego użycia. Twoja skóra będzie nawilżona, rozświetlona i ujednolicona. Składy kosmetyków się uzupełniają, możesz korzystać z nich pojedynczo, lub tworzyć własne rytuały!

Peeling nie zatyka porów i nie zawiera wody, przez co nie wysycha jak inne tego typu produkty, oznacza to pełną trwałość i skuteczność. Zamknięta w pięknej buteleczce mgiełka to nie jest hydrolat ani nawet tonik, to esencja, która jednym pryśnięciem przywraca skórze balans i wyręcza krem. Mogę tak wymieniać i wymieniać, ale przekonaj się sama!

Najpierw peeling, który możesz stosować z wodą lub bez, w zależności od Twojej skóry i potrzeb. Możesz go zostawić na twarzy na 10-15 minut jako maseczka, aby Twoja skóra nabrała pięknego koloru.
Następnie spryskaj twarz mgiełką, odczekaj aż się wchłonie i nałóż krem, który otuli Twoją skórę cudownym opatrunkiem.
Kosmetyki używaj pojedynczo, razem lub mieszaj wedle potrzeb twojej skóry!

Tak! Nasze kosmetyki są dedykowane kobietom, które mają dość czasochłonnej pielęgnacji i mężczyznom, którzy stawiają na naturalną pielęgnację.

Absolutnie nie! Nie wyobrażam sobie, żeby moja marka testowała na zwierzętach i w jakikolwiek sposób przyczyniała się do ich cierpienia. Dodatkowo opakowania kosmetyków z największą dbałością są dobrane tak, żeby zostawiały jak najmniejszy ślad węglowy. Moja marka jest w pełni wegańska i naturalna.

Urban Cream Complete ma bardzo bogaty skład, ale lekką i szybko wchłanialną konsystencję. Doskonale nadaje się pod makijaż. Nadaje cerze blasku, ujednolica ją i zapewnia całodniowy zdrowy mat. Twarz wygląda promiennie nawet po stresującym dniu.