Skompletuj swoje zamówienie:
1
Produkty
2
Twoje Dane
1
Krem - Urban Cream Complete
Krem - Urban Cream Complete × 1
-
+
129,00 
Kwota 129,00 
Wysyłka 9,99 
Łącznie 138,99  (zawiera 25,99  VAT)

Produkty
Ilość
Cena
1
Krem - Urban Cream Complete
-
+
129,00 

Kwota 129,00 
Wysyłka 9,99 
Łącznie 138,99  (zawiera 25,99  VAT)

Podaj Dane

Metoda Wysyłki

Płatność

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane.

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-850 przy ul. Prostej 18, zwany dalej „Bankiem”.   Czytaj więcej
  Funkcję Inspektora ochrony danych osobowych pełni pracownik Banku, z którym możesz kontaktować się pod adresem: Inspektordanychosobowych@mbank.pl
  Powyższe dane osobowe podane przez Ciebie zostaną wykorzystane przez Bank w celu realizacji transakcji płatniczej.
  Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych przez Bank jest umowa o świadczenie usługi „Integratora Płatności „PayNow””.
  Twoje dane osobowe mogą być udostępniane następującym podmiotom:
  • instytucji upoważnionych do przetwarzania danych, w ramach nadzoru nad Bankiem np. KNF, UOKiK;
  • podmiotom, którym powierzamy przetwarzanie danych przy wykonywaniu usług na naszą rzecz.
  Twoje dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 5 lat po rozwiązaniu umowy przez którąś ze stron (na wypadek sporu sądowego). Po upływie powyższych okresów, Bank zanonimizuje Twoje dane osobowe.
  Za pośrednictwem [BOK lub w placówkach Banku] masz prawo do dostępu i sprostowania swoich danych osobowych, ich przeniesienia oraz możesz żądać ich usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
  Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony Twoich danych osobowych w sposób wskazany na stronie uodo.gov.pl
  Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych, w tym Twoich uprawnień, można znaleźć na stronie mbank.pl/rodo

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

FAQ

Kosmetyki Be Moye to wszystko czego długo szukałam w kosmetykach. Zawierają maksymalne stężenie składników aktywnych, czyli nawet trzy razy więcej niż w przeciętnych kremach. Poczujesz ich działanie już od pierwszego użycia. Twoja skóra będzie nawilżona, rozświetlona i ujednolicona. Składy kosmetyków się uzupełniają, możesz korzystać z nich pojedynczo, lub tworzyć własne rytuały!

Peeling nie zatyka porów i nie zawiera wody, przez co nie wysycha jak inne tego typu produkty, oznacza to pełną trwałość i skuteczność. Zamknięta w pięknej buteleczce mgiełka to nie jest hydrolat ani nawet tonik, to esencja, która jednym pryśnięciem przywraca skórze balans i wyręcza krem. Mogę tak wymieniać i wymieniać, ale przekonaj się sama!

Najpierw peeling, który możesz stosować z wodą lub bez, w zależności od Twojej skóry i potrzeb. Możesz go zostawić na twarzy na 10-15 minut jako maseczka, aby Twoja skóra nabrała pięknego koloru.
Następnie spryskaj twarz mgiełką, odczekaj aż się wchłonie i nałóż krem, który otuli Twoją skórę cudownym opatrunkiem.
Kosmetyki używaj pojedynczo, razem lub mieszaj wedle potrzeb twojej skóry!

Tak! Nasze kosmetyki są dedykowane kobietom, które mają dość czasochłonnej pielęgnacji i mężczyznom, którzy stawiają na naturalną pielęgnację.

Absolutnie nie! Nie wyobrażam sobie, żeby moja marka testowała na zwierzętach i w jakikolwiek sposób przyczyniała się do ich cierpienia. Dodatkowo opakowania kosmetyków z największą dbałością są dobrane tak, żeby zostawiały jak najmniejszy ślad węglowy. Moja marka jest w pełni wegańska i naturalna.

Urban Cream Complete ma bardzo bogaty skład, ale lekką i szybko wchłanialną konsystencję. Doskonale nadaje się pod makijaż. Nadaje cerze blasku, ujednolica ją i zapewnia całodniowy zdrowy mat. Twarz wygląda promiennie nawet po stresującym dniu.